Sobota, 5 října, 2024
DomůSportHokejRempe opět neudržel nervy na uzdě! Nejprve poslal do kabin Siegenthalera, poté...

Rempe opět neudržel nervy na uzdě! Nejprve poslal do kabin Siegenthalera, poté se protihráčům vysmál

Matthew Rempe nejde od rány daleko, o tom už se přesvědčili i někteří hráči NHL. Přitom jednadvacetiletý útočník nastřádal v nejvyšší hokejové soutěži pouhých deset zápasů. Dnes si u mantinelu počkal na obránce Siegenthalera a nebyl to jeho první zákrok loktem.

Ďáblové mu nejsou v lásce?

Vyšší trest do konce utkání si Rempe už podruhé vykoledoval v zápase s New Jersey Devils. Podruhé téměř za totožný zákrok loktem.

Před necelými třemi týdne to schytal kanadský útočník Nathan Bastian, který odcházel s krvavými šrámy v obličeji. Ve druhé třetině se však na led vrátil a zlost si vybil v bitce s kapitánem Rangers Jacobem Troubou.

Rempe však Ďábly v lásce nemá, a proto se rozhodl tento zákrok dnes v noci zopakovat. Obětí tohoto škaredého zákroku byl tentokrát švýcarský obránce Jonas Siegenthaler.

Rempe tak jako v minulém zápase dostal trest do konce utkání a poslal svůj tým do pětiminutového oslabení.

Rangers oslabení zvládli a došli si k těsnému vítězství 3:1. Brankou do prázdné brány pojistil výhru americký centr Vincent Trocheck.

Nebojí se také bitek!

Rempe se ihned v prvním premiérovém zápase NHL uvedl bitkou s Mattem Martinem. Bylo to vůbec jeho první střídání v nejvyšší hokejové soutěži světa. Derby nakonec Rangers zvládli otočit a vyhráli 6:5 po prodloužení.

Součástí této výhry byl také jednadvacetiletý Rempe, který už v deseti zápasech stihl čtyři bitky. Po Martinovi se utkal s dalšími velkými rváči Nicolasem Deslauriersem, Mathieuem Olivierem a Ryanem Reavesem.