Středa, 25 září, 2024
DomůSportFootballVIDEO: Za tohle jen žlutá? Hvězda Realu Madrid předvedla prasácký faul, trenér...

Real Madrid v utkání sedmého kola španělské nejvyšší soutěže porazil Deportivo Alavés 3:2. Kromě výsledku se po zápase ale řešil také zákrok mladé hvězdy Bílého baletu Endricka. Brazilec totiž vůči jednomu z protihráčů předvedl vskutku zákeřný zákrok.

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZdalších 3000Kč za vklad + free spinyVYUŽÍT PROMO KÓD18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Real Madrid porazil Deportivo Alavés 3:2

Kromě výsledku se po zápase řešil také zákrok mladé hvězdy Bílého baletu

Brazilec totiž vůči jednomu z protihráčů předvedl vskutku zákeřný zákrok

Real Madrid vstoupil do nového ligového ročníku solidně. Ze sedmi zápasů sice ztratil čtyři body, se ziskem 17 bodů však figuruje na druhém místě LaLigy. Jejím lídrem je momentálně Barcelona, která má na Real náskok jednoho bodu, ovšem jeden zápas k dobru.

Naposledy se Bílý balet střetl s Deportivem Alavés, přičemž na Santiagu Bernabeú zvítězil 3:2. Domácí už v první minutě poslal do vedení Lucas Vázquez.

Ve 40. minutě poté skóroval Kylian Mbappé, po startu druhé půle se mezi střelce zapsal také Rodrygo. Hosté sice v závěrečných minutách utkání dokázali snížit na rozdíl jediné branky, na remízu to každopádně nestačilo.

Kromě výsledku a herních výkonů obou týmů však oba trenéři po zápase řešili ještě jednu záležitost. A to faul Endricka z 82. minuty, kdy proti jednomu z protihráčů předvedl tenhle zákeřný faul.

Nutno dodat, brazilská hvězda Realu přišla na trávník v 69. minutě, když vystřídala střelce rozhodujícího gólu zápasu Rodryga. Střelecky se neprosadil, i když měl v nastavení druhé půle obrovskou příležitost. Antonio Sivera ale ukázal úchvatný zákrok.

Endrick měl dostat červenou, má jasno trenér Alavésu

Kouč Realu Carlo Ancelotti se k tomuto incidentu příliš nevyjádřil. Zákrok Endricka prý neviděl, a to ani ze záznamu. Byl to však trenér Deportiva, jenž po utkání opravdu zuřil.

„Posledních deset minut jsme měli dohrávat proti deseti. Byla to naprosto jasná červená karta. Nikdo nemůže tvrdit opak. Pokud to neviděl rozhodčí, tak od čeho je tu VAR? Možná dostali víc žlutých, než měli, ale Endrick měl vidět červenou,“ uvedl Luis Garcia na tiskové konferenci, jehož slova ocitoval také deník Mundo Deportivo.

Zdroj: LaLiga, Mundo Deportivo, X