Pátek, 4 října, 2024
DomůSportFootballTrenér Hoffenheimu udělal z Hranáče odstrašující příklad! Zápas musel sledovat z tribuny,...

Trenér Hoffenheimu udělal z Hranáče odstrašující příklad! Zápas musel sledovat z tribuny, i když na lavičce byla dvě volná místa

Robin Hranáč byl trenérem Hoffenheimu Pellegrino Matarazzo odstřelen a od nepovedeného zápasu s Unionem jsme jej neviděli ani na lavičce. Proti Dynamu Moskva to bylo ještě více zarážející, jelikož trenér ani celou lavičku nezaplnil.

Trenér Hoffenheimu dále přehlíží Hranáče

Z českého stopera si udělal odstrašující příklad

Další zápas strávil na tribuně

Reprezentační stoper si odbyl premiéru s Frankfurtem, během poločasu se ale příliš neukázal a byl u porážky. Po reprezentační pauze seděl proti Leverkusenu pouze na lavičce a šanci v základu dostal s Unionem Berlín.

Hranáčovi ale první půle hrubě nevyšla a nakonec jej trenér Pellegrino Matarazzo v poločase vystřídal. „V prvním poločase jsme měli problémy a nedosahovali úrovně Bundesligy,“ řekl trenér Hoffenheimu nepřímo Hranáče a jeho stoperského kolegu Tima Drexlera, které společně v poločase poslal do sprch.

„Nebyli jsme dostatečně agresivní jako Union. Každý se musí podívat do zrcadla a zeptat se sám sebe: proč byl soupeř silnější? Proč se dostal při rohu přede mě? Na to si musí odpovědět každý sám,“ dodal.

Od té doby Hoffenheim odehrál tři zápasy a ani v jednom jsme neviděli Hranáče ani na lavičce. Trenér jej odstřelil a vrcholem byl domácí zápas s Dynamem Kyjev.

Matarazzo jej opět nechal pouze na tribuně a Hoffenheim bez něj vyhrál 2:0. O oba góly se postaral Adam Hložek. Překvapující na tom je ale to, že trenér nevyužil všechna místa na lavičce a soupeř měl tedy o dva hráče více.

Matarazzo tím ukázal, že s Hranáčem už rozhodně nepočítá a udělal z něj odstrašující příklad. Pokud se mu zkrátka nějaký hráč nelíbí, šanci jen tak nedostane, i když k tomu prostor je.

Nyní bude zajímavé sledovat, co se bude dít dál. Hoffenheim se o víkendu chystá na Stuttgart a se stopery má nemalý problém. Stanley Nsoki bude chybět kvůli červené proti Werderu, k tomu je i spousta zranění.

K dispozici není ani Ozan Kabak a Matarazzo by teoreticky mohl dát Hranáče alespoň na lavičku. Tato varianta ale není příliš reálná vzhledem k tomu, jak v posledních zápasech jednal.

Zdroj: Hoffenheim