Středa, 9 října, 2024
DomůSportFootballKrejčí nejlepším hráčem zápasu? Vždyť byl nejhorší na hřišti, je to komedie,...

Krejčí nejlepším hráčem zápasu? Vždyť byl nejhorší na hřišti, je to komedie, shodují se fanoušci

Česká fotbalová reprezentace v úterý večer na Letné v rámci druhého březnového přípravného zápasu porazila Arménii 2:1. Výhra se nerodila vůbec snadno, herní projev měl k dokonalosti stejně jako v utkání s Norskem daleko. Hráčem utkání byl zvolen Ladislav Krejčí, fanoušci však s touto volbou vehementně nesouhlasí.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZdalších 3000Kč za vklad + free spinyVYUŽÍT PROMO KÓD18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

První poločas utkání proti Arménii z pohledu českého týmu příliš mnoho fotbalové krásy nenabídl. Domácí se sice už v šesté minutě mohli dostat do vedení, to když si Tomáš Souček narazil míč s Antonínem Barákem, který následně trefil tyč. Z dorážky pak trestuhodně přestřelil Adam Hložek.

Naopak Češi už od 13. minuty inkasovali a dlouho proti Arménii prohrávali. Až v nastaveném čase první půle na 1:1 srovnal Ladislav Krejčí, když si naskočil na centrovaný míč od rohového praporku, který do vápna poslal Barák.

Nutno dodat, po obdržené brance se svěřenci trenéra Haška snažili více kontrolovat hru a především tvořit. Jenže stejně jako v zápase s Norskem, i proti Arménii měl herní projev českého nároďáku výrazné mouchy.

Gabriel vyrobil příliš mnoho chyb, hráči se nebyli schopni prosadit v soubojích 1 na 1, z pravé strany nepřicházelo v průběhu prvního poločasu prakticky žádné nebezpečí. Arméni naopak ukazovali svou houževnatost a několikrát se dostali do nebezpečných brejků.

Špatný herní výkon se týkal právě i kapitána Sparty. Krejčí totiž do zápasu s Arménií nastoupil v obraně, kde mu to jednoduše nesedělo. Ať už z jeho strany šlo o nepříliš konstruktivní rozehrávku nebo zbytečné ztráty míče.

Krejčí hráčem zápasu? Nejen fanoušci nesouhlasí…

Kromě komentátora Václava Pilného s volbou Hráče utkání nesouhlasili ani samotní fanoušci, kteří pod příspěvkem České fotbalové reprezentace dali najevo právě svůj nesouhlas.

Nechci žádným způsobem snižovat fotbalové umění Ladislava Krejčího, ale já jsem teda asi koukal na jiný zapas…🤔 https://t.co/1rkybsUDeX— Vasek Pilny (@Vasek_Pilny) March 27, 2024

„Asi fotbalu fakt nerozumím. Nepokryl si střelce gólu, 2x ztratil míč a poslal tak soupeře do brejku. Stejně jako v Norsku byl nejhorší,“ píše jeden z fanoušků.

„Vždyť byl nejhorší na place,“ dodává další. „Hlasovat mohli pouze lidé, co se prokázali sparťanskou permanentkou, děkujeme za účast v anketě,“ glosoval jeden z příznivců českého týmu.

„No nevím. Jako Sparťan to vidím tak, že má slabý období. Předvedená hra týmu byla komedie, všechno pomalý, spousta chyb, rádoby profesorský fotbal, s tímhle se nikam nedostaneme,“ má jasno fanoušek Zdeněk.

„No tak to teda nevím. Tady se asi někdo po**al. Nebo nechal vytrollit. Jako sparťan říkám, že ani náhodou,“ píše Pavel Kolařík. „Po Hložkovi nejhorší hráč na hřišti, komedie,“ doplňuje další z podporovatelů českého týmu.

Velice podobně pak píše celá řada dalších fanoušků, kteří včera viděli nemastný a neslaný výkon nejen Krejčího, ale vůbec české reprezentace proti Arménii. Zatím dalším naplánovaným přípravným zápasem před Eurem je utkání proti Severní Makedonii 10. června.

Zdroj: Česká fotbalová reprezentace, X