Pátek, 20 září, 2024
DomůSportFootballKoubek: Souboj s Jabloncem? Skončilo to asi spravedlivou remízou. Po odvolaném gólu...

Koubek: Souboj s Jabloncem? Skončilo to asi spravedlivou remízou. Po odvolaném gólu se mi ulevilo

Viktoria Plzeň mohla jako jediná dohnat vedoucí Spartu, která zatím neztratila jediný bod. Její cíl ale nevyšel, v Jablonci jsme se gólu nedočkali a po výsledku 0:0 se oba týmy musí spokojit s pouhým bodem. Trenér Miroslav Koubek utkání zhodnotil na tiskové konferenci a řekl, že je podle něj remíza zasloužená.

Viktoria Plzeň remizovala v Jablonci 0:0

Jediná stoprocentní je pražská Sparta

Koubek bere remízu jako spravedlivou

Viktoria na úvod ligového ročníku 2024/25 zdolala Duklu 3:1 a poté si doma poradila s Hradcem Králové 1:0. Následoval výjezd do Jablonce, kde to týmy nemají zrovna dvakrát jednoduché.

Viktoriáni se dostali do vedení, trefa Matěje Vydry ale byla odvolána. Stejný hráč poté neproměnil vyloženou šanci a mnoho dalších nepřicházelo. Naopak v závěru skóroval Jakub Martinec z Jablonce.

I tentokrát ale zasáhl VAR a na konci utkání nha tabuli svítil výsledek 0:0. Nutno říci, že zasloužený, protože ani jeden z týmů nepředvedl žádnou ofenzivní smršť.

Koubek o souboji s Jabloncem

„Myslím si, že v první půli jsme odehráli dobrou partii. Měli jsme poměrně dost finálních situací. Je to o kvalitě v zakončení, možná se dalo střílet dříve nebo vytvořit větší důraz.

Poté nám VAR odvolal branku. Z první půle jsme měli vytěžit alespoň jeden gól. Herně to bylo relativně v pořádku,“ řekl na tiskové konferenci trenér Miroslav Koubek.

„Druhá půle byla vyrovnaná, už jsme se nedostali do tolika zakončení. Měl jsem pocit, že jsme ztratili kontrolu nad utkáním a Jablonec vystrkoval růžky. Skončilo to asi spravedlivou remízou,“ dodal.

V závěru se chvíli obával o výsledek, ale nakonec si mohl oddechnout, když trefě Martince předcházelo hraní rukou. „Ulevilo se mi podobně jako soupeři, když VAR odvolal branku nám.“

Zdroj: FC Viktoria Plzeň