Středa, 25 září, 2024
DomůSportFootballKarviná padla v Kroměříži a v MOL Cupu nepokračuje! Jak dopadly další...

Karviná padla v Kroměříži a v MOL Cupu nepokračuje! Jak dopadly další prvoligové týmy ve 2. kole poháru?

Středeční den patří kromě zápasů Evropské ligy také MOL Cupu. Z pohledu prvoligových týmů ve druhém kole Českého poháru v rámci odpoledních duelů nenastalo žádné překvapení. Tedy až na Karvinou, která podlehla Kroměříži.

300 Kč + až 50.000 Kč od FortunyZa kolik si zahraješ tolik dostanešVsadit si18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Středeční den patří kromě zápasů Evropské ligy také MOL Cupu

Z pohledu prvoligových týmů ve 2. kole Českého poháru v rámci odpoledních duelů nenastalo žádné překvapení

Jediným překvapením je Karviná, která nakonec podlehla Kroměříži

Středeční den patří kromě zápasů Evropské ligy také MOL Cupu. Celkově se odehrálo dvaadvacet zápasů, většina z nich byla na programu už v odpoledních hodinách.

V rámci Českého poháru se představilo i několik prvoligových klubů. Tím prvním byly Pardubice, které zahájily svůj duel s Aritmou Praha v 16:30. Svěřenci Jiřího Saňáka vyhráli 3:0, do střelecké listiny se zapsali Ladislav Krobot, Dominique Simon a Vojtěch Patrák.

Vítězství si připsali také Bohemians, kteří díky brankám Pleštila, Hůlky a Yusufa porazili 3:1 Brozany. Překvapivý výsledek však přinesl zápas v Kroměříži, která nejtěsnějším možným rozdílem porazila Karvinou.

Naopak uspělo také Slovácko na hřišti Kuřimi (3:1). Vedoucí gól vstřelil Brazilec Azevedo, dvakrát se trefil Matyáš Kozák.

Uspěly také Teplice, které si poradily 2:0 s Milínem. První gól však až v 79. minutě vstřelil Tadeáš Vachoušek, jenž svůj počin zopakoval ještě v 93. minutě. Hradec Králové pak 1:0 porazil Motorlet Prahu, jediný gól zaznamenal Tomáš Petrášek.

Pohotové vítězství si připsal také Slovan Liberec, který zdolal 3:1 Povltavskou FA. Už v prvním poločase udeřil Santiago Eneme, na 1:1 ale poté vyrovnal Dominik Šmerda. Čtyři minuty nato v dresu Slovanu skóroval Michal Hlavatý, pojistku na 3:1 v 81. minutě vystřelil Denis Višinský.

Dukla Praha porazila Ústí nad Orlicí 4:0, prosadili se čtyři různí střelci – Moulis, Holiš, Řezníček a Matějka. Od 18:00 bylo na programu také měření sil mezi Příbramí a Českými Budějovicemi. Po poločase bylo skóre vyrovnané 2:2.

Zdroj: MOL Cup