Středa, 2 října, 2024
DomůSportFootballJak reagují němečtí fanoušci na překvapivou ztrátu Stuttgartu? Sparta se pouze bránila,...

Jak reagují němečtí fanoušci na překvapivou ztrátu Stuttgartu? Sparta se pouze bránila, bod je z tohoto zápasu málo

Sparta odehrála v úterý večer svůj druhý zápas v ligové části Ligy mistrů a ze Stuttgartu si odvezla po remíze 1:1 cenný bod. O jediný gól hostujícího celku se postaral z přímého kopu Kaan Kairinen. Jak reagují fanoušci německého celku na tento výsledek?

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZdalších 3000Kč za vklad + free spinyVYUŽÍT PROMO KÓD18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Stuttgart nevyhrál v milionářské soutěži ani druhý zápas

Sparta má na svém kontě již čtyři body

Fanoušci Stuttgartu nejsou s výsledkem spokojeni

Sparta přijela do Německa v roli outsidera. Proti ní se totiž postavil vicemistr Bundesligy, který za sebou nechal dokonce i Bayern Mnichov. V aktuální sezoně se navíc Stuttgart může pyšnit druhým nejproduktivnějším útokem.

Proti Spartě potřebovali svěřenci trenéra Sebastiana Hoenesse bodovat, neboť v prvním kole nestačili na Real Madrid. Naopak Sparta svůj první zápas zvládla, se Salzburgem si na Letné poradila poměrem 3:0.

Do zápasu v MHPAreně ale mužstvo Larse Friise nevstoupilo ideálně. Již v závěru sedmé minuty se totiž o úvodní gól postaral přesnou hlavičkou francouzský záložník Enzo Millot.

Sparta následně vyrovnala ve 32. minutě zásluhou fantastické trefy Kaana Kairinena z přímého kopu. Lépe už to pětadvacetiletý finský středopolař kopnout nemohl, jeho trefa obletěla všechny sociální sítě.

Jelikož druhé dějství žádný gól nepřineslo, týmy se rozešly po nerozhodném výsledku. Toho si rozhodně váží více úřadující šampion Chance Ligy, jehož v nadcházejícím kole čeká Manchester City.

Jak reagují fanoušci Stuttgartu na úterní zápas? „V jednu chvíli jsme měli ve druhém poločase 90 % držení míče, Sparta se pouze bránila. Měli jsme na to, abychom vyhráli, ale pořád je před námi dlouhá cesta v Lize mistrů,“ napsal jeden z fanoušků.

„Bod není z tohoto zápasu dostatečný. Můžeme hrát o dost lépe, což jsme viděli proti Realu,“ přidává se další z příznivců Stuttgartu. Ve třetím kole zavítá německý celek na půdu Juventusu Turín.

Zdroj: UEFA, Instagram – VfB Stuttgart