Pondělí, 30 září, 2024
DomůSportFootballFrustrovaný František Straka? Dynamo znovu prohrálo a je stále na chvostu Chance...

Frustrovaný František Straka? Dynamo znovu prohrálo a je stále na chvostu Chance Ligy. Pořád se to opakuje, mrzí trenéra Jihočechů

Českobudějovické Dynamo v rámci nedělního utkání desátého kola Chance Ligy znovu prohrálo a do tabulky nezapsalo ani bod. František Straka v rozhovoru po zápase opět zdůraznil potřebu vyhýbat se individuálním chybám, ocenil ale také kvality Baníku.

300 Kč + až 50.000 Kč od FortunyZa kolik si zahraješ tolik dostanešVsadit si18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

České Budějovice znovu prohrály, tentokrát v rámci 10. kola Chance Ligy nestačily na Baník

Dynamo je tak se ziskem jednoho bodu stále poslední

František Straka v rozhovoru po zápase opět zdůraznil potřebu vyhýbat se individuálním chybám

České Budějovice na stadionu ve Vítkovicích sice prohrály pouze 1:2, Baníku však rozhodčí neuznal jeden gól, Ewerton navíc neproměnil penaltu. Hráči v modrobílých dresech navíc předvedli dominantní výkon a Dynamo k ničemu příliš nepustili.

Tedy pochopitelně až na branku Quadriho Adedirana z 87. minuty. Pro svěřence Pavla Hapala šlo o splnění povinnosti. Zkrátka, aby tři body zůstaly v Ostravě.

Pro hráče Dynama to byl zápas, ve kterém mohli získat zřejmě až nečekané body. Baník ale prakticky celý duel kontroloval a ztráta bodů v tomto případě nehrozila. Závěrečné minuty pak domácí fotbalisté odehráli takticky velmi dobře a došli si pro vítězství.

Dynamo tak pokračuje v hrůzostrašné sérii proher, jediný bod totiž v nové sezóně získalo pouze v zápase proti Bohemians. Jak už rozhovoru po zápase uvedl František Straka, Jihočeši stále doplácejí na individuálních chyby.

Dynamo sráží individuální chyby, má jasno František Straka

„Rozhodují individuální chyby. Do 35. minuty jsme hráli velice dobrou partii, byli jsme rovnocenným soupeřem. Měli jsme výborný pohyb i práci s prostorem. Oni neměli šance, ale pak přišla bohužel situace, která nás stála první gól,“ uvedl kouč Českých Budějovic.

„Mě to mrzí, poněvadž se to opakuje. Kluci si musí uvědomit, že má každý zodpovědnost za svůj prostor. I tak můžu své kluky pochválit, protože to nevzdávali a chtěli se porvat,“ doplnil krapet frustrovaný trenér Straka.

Co se týče říjnového programu, Dynamo má o tomto víkendu na programu domácí zápas se Slováckem. Poté jede do Karviné, na konci října vyzve v domácím prostředí Hradec Králové.

Zdroj: Chance Liga, SK Dynamo České Budějovice