Čtvrtek, 3 října, 2024
DomůSportFootballExtrémně cenná výhra! Aston Villa uvařila Bayern Mnichov a v Lize mistrů...

Extrémně cenná výhra! Aston Villa uvařila Bayern Mnichov a v Lize mistrů je i nadále stoprocentní

Aston Villa zvládla i druhý zápas ligové fáze Ligy mistrů vítězně, na domácí půdě získala cenný skalp Bayernu Mnichov. Jediný gól vstřelil Jhon Duran, Villans jsou tak po dvou utkáních na šesti získaných bodech.

300 Kč + až 50.000 Kč od FortunyZa kolik si zahraješ tolik dostanešVsadit si18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zápas mezi Aston Villou a Bayernem rozhodl náhradník Duran

Sílu Villa Parku pocítil po loňské prohře Citizens a Gunners i Bayern

Aston Villa má po dvou kolech postup na dosah

Oba týmy měly ve šlágru středečního programu co dohánět, oba totiž o víkendu jen remizovaly. Bayern v souboji s ligovým mistrem ztratil vedení v nastavení, Aston Villa stejným výsledkem 2:2 nechala dva body Ipswich Townu.

A lépe začal Bayern, který ve čtvrté minutě hrozil zásluhou Kimmicha. Jeho pokus ale Emiliano Martinez lapil. Následovalo několik zajímavých náznaků na obou stranách, které ovšem k ničemu nebezpečnému nevedly.

Ve 23. minutě tak domácí udeřili v podstatě z první větší šance, zásah Paua Torrese však neplatil kvůli ofsajdu. Aston Villa každopádně aktivně pokračovala dál, svou možnost ale nevyužil Ollie Watkins.

V prvním poločase se ještě jednou ozval Michael Olise, Martinez si však i v tomto případě poradil. Villans tak o poločase drželi zajímavý výsledek 0:0 proti německému gigantovi, který do ničeho pořádného nepustili.

Po výměně stran se pokračovalo velmi opatrně, až v 57. minutě zkoušel štěstí Michael Olise. Následovaly dvě šance v rychlém sledu, nejprve ji nevyužil domácí rychlík Ian Maatsen, poté na druhé straně Jamal Musiala.

Jeden gól ale přece jen v tomto atraktivním měření sil padl. Zápas nemohl rozhodnout nikdo jiný než supernáhradník Jhon Duran.

Ten tentokrát uspěl dalekonosnou střelou. Bayern v závěru tlačil, největší možnost však nevyužil Serge Gnabry a všechny body tak zůstávají v Birminghamu. Villans jich mají nyní na kontě šest a figurují na šesté příčce ligové fáze. Bayern je se třemi body patnáctý.

Zdroj: UEFA, Nova Sport