Pátek, 20 září, 2024
DomůSportFootballČervená karta Séneho? Je to pro něj osobní neštěstí. Je to mladý...

Červená karta Séneho? Je to pro něj osobní neštěstí. Je to mladý kluk, nazval bych to i nešikovností, říká trenér Koubek

Viktoria Plzeň si v neděli večer poradila v Doosan Aréně s Karvinou 5:0. Jedinou kaňkou na zápase může být červená karta debutanta Cory Séneho, jenž na hřišti strávil pouze dvě minuty. „Je to pro něj osobní neštěstí. Je to mladý kluk, nazval bych to i nešikovností,“ řekl trenér Koubek.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZdalších 3000Kč za vklad + free spinyVYUŽÍT PROMO KÓD18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Plzeň si připsala největší vítězství v aktuální sezoně

Cory Séne viděl červenou kartu po dvou minutách svého pobytu na hřišti

Plzeň se posunula na druhé místo

V minulé sezoně Plzeň ani jednou naplno proti Karviné nebodovala. Zatímco na podzim zvítězila Karviná poměrem 1:0, během jarní části soutěže se zrodila bezbranková remíza 0:0.

Západočeši tedy v neděli měli o motivaci postaráno, Sparta se Slavií navíc své zápasy čtvrtého kola Chance Ligy zvládly již v sobotu. Čekalo se tedy na reakci Viktoriánů.

Svěřenci trenéra Miroslava Koubka měli utkání od samotného začátku pod kontrolou. Ještě během prvního poločasu se prosadili Daniel Vašulín a Tom Slončík, hostující Patrik Čavoš navíc viděl červenou kartu.

Po změně stran přidali další zásahy Lukáš Červ, Pavel Šulc a z pokutového kopu také Erik Jirka. To už ale byly síly na hřišti vyrovnané, neboť pouhé dvě minuty po střídaní byl vyloučen také debutant Cory Séne.

„Je to pro něj osobní neštěstí. Je to mladý kluk, nazval bych to i nešikovností. Byla to přemotivovanost a možná i nějaká nezkušenost. Bylo to zbytečné, je nám ho líto,“ prozradil pro klubový web zkušený stratég Koubek.

Díky lepšímu skóre se tak Plzeň dostala před Slavii, která má na svém kontě rovněž deset bodů. Aktuálně vedoucí Sparta je zatím stoprocentní, v čele tabulky se tak vyhřívá s dvoubodovým náskokem.

Ve čtvrtek čeká na Západočechy odveta třetího předkola Evropské ligy s ukrajinským Kryvbasem. Další ligové utkání odehraje Plzeň na půdě Českých Budějovic, které i nadále čekají na první bodový zisk.

Zdroj: Chance Liga, FC Viktoria Plzeň