Neděle, 29 září, 2024
DomůSportFootballŽe mě West Ham nepotřebuje? Mrzí mě, když o mě v Česku...

Že mě West Ham nepotřebuje? Mrzí mě, když o mě v Česku takhle píšou, postěžoval si Souček. V Anglii zpívají mé jméno

Tomáš Souček v sobotním utkání šestého kola Premier League vystřelil West Hamu na hřišti Brentfordu velmi důležitou remízu. V rozhovoru po zápase pak ovšem přiznal, že ho mrzí, když se o něm v Česku píše tak, že už jej Hammers nepotřebují. V Londýně to totiž očividně cítí opačně.

350 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZdalších 3000Kč za vklad + free spinyVYUŽÍT PROMO KÓD18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tomáš Souček zařídil West Hamu důležitý bod za remízu 1:1

West Ham prohrával s Brentfordem už od první minuty, až v druhé půli srovnal právě Souček

Český reprezentant si postěžoval na to, jak se o něm v Česku píše, zatímco v Londýně jej milují

West Ham neprožívá zrovna ideální vstup do nového ročníku Premier League. Před utkáním s Brentfordem měl za sebou pět zápasů, z toho jediný za tři body, když Hammers porazili Crystal Palace 2:0.

Nutno ale dodat, že měli na začátek soutěže velmi těžké soupeře – Aston Villu (1:2), Manchester City (1:3) a Chelsea (0:3). West Ham nedokázal dotáhnout výhru ani v duelu proti Fulhamu, jež nakonec skončilo nerozhodným výsledkem 1:1.

Klub z Londýna tak měl před sebou důležitý zápas šestého kola Premier League, a to proti Brentfordu. Jenže když se už v první minutě do sítě hostů trefil Bryan Mbeumo, vypadalo to zase na neuspokojivý výsledek.

West Ham se ale nevzdal a svého soupeře v druhém poločase několikrát zatlačil. A byl z toho alespoň tento vyrovnávací gól, který vstřelil Tomáš Souček a zařídil tak svému týmu alespoň bod za remízu 1:1. Žádný další zásah už totiž hosté z Londýna nepřidali.

V kontextu toho si v rozhovoru po zápase český reprezentant postěžoval na to, jak se o něm v Česku píše. Tedy jako o hráči, kterého už West Ham nepotřebuje.

Cením si toho, co znamenám pro West Ham, říká Souček

„Byl jsem trochu smutný, když o mně česká média psala, že mě už West ham nepotřebuje a že mě tady nemají rádi,“ přiznal Souček v rozhovoru po zápase, přičemž reportér ho následně ujistil o opaku. A sice, že ho v Londýně naopak milují.

„Cením si toho, co znamenám pro West Ham a co West Ham znamená pro mě. Je to skvělé spojení, které trvá už skoro pět let. Cítím se tady skvěle. Jsem šťastný, že mi trenér, spoluhráči a další lidé v klubu věří. Dokonce jsem slyšel fanoušky, že zpívali moje jméno,“ pokračoval kapitán českého nároďáku.

„V poslední době jsme prodělali mnoho změn, přišel nový trenér i noví hráči. Samozřejmě bychom chtěli být v tabulce výš, ale stále máme o co hrát v lize a FA Cupu. Jsem přesvědčený, že se budeme zlepšovat. Příští týden nás čeká další velký zápas (doma s Ipswichem) a před reprezentační přestávkou budeme chtít uspět,“ dodal Souček závěrem.

Zdroj: Premier League, West Ham United, Canal+ Sport, X