Čtvrtek, 4 července, 2024
DomůSportFootballPrsa na Euru! Fanynka Anglie se na tribuně odvázala a svlékla dres

Prsa na Euru! Fanynka Anglie se na tribuně odvázala a svlékla dres

EURO je v plném proudu, už známe čtyři čtvrtfinalisty. V neděli si postup kromě Španělska zajistila i Anglie, která se trápila se Slovenskem. Namotivovat Kanea a spol. chtěla anglická fanynka odhalením svých prsou na tribuně.

Anglie se na letošním Euru trápí. V prvním zápase porazilo Srbsko 1:0, jenže celou druhou půli jen bránila a do útoku i přes obrovskou kvalitu nepředvedla prakticky nic.

Na ostrovech tak logicky přišla obrovská kritika, jenže to ještě nikdo nevěděl, že to byla poslední výhra Three Lions v základní hrací době.

Následně totiž Angličané remizovali jak s Dánskem, tak se Slovinskem. Právě poslední zápas byl asi nejnudnější na šampionátu a na hvězdný tým Anglie se snesla obrovská kritika.

Los jí ale přál a do osmifinále přiřadil jednoho z papírově nejslabších soupeřů – Slovensko. Měl to být lehký postup, anglická média už si libovala nad vyšlapanou cestičkou až do finále.

Jenže málem jeli Angličané domů. V prvním poločase otevřel skóre slávista Ivan Schranz a Slováci drželi vedení až do nastavení. V 95. minutě ale Jude Bellingham střihl nůžkami a srovnal na 1:1.