DomůSportProstějovský lídr extraligy volejbalistek po obratu porazil v derby Olomouc

Prostějovský lídr extraligy volejbalistek po obratu porazil v derby Olomouc

Smečuje prostějovská volejbalistka Helena Horká, blokují Gabriela Orvošová (č. 18) a Veronika Strušková z Olomouce.

| foto: Miloslav Jančík,
MF DNES

Třetí Liberec doma neumožnil získat ani set Přerovu a hladké vítězství zaznamenal také čtvrtý Olymp, který deklasoval mistrovské Královo Pole. Brňanky ve druhém setu získaly pouhých sedm míčů a vyšly naprázdno po předchozích třech výhrách. Pražský celek naproti tomu se čtyřmi úspěchy za sebou drží aktuálně nejdelší vítěznou sérii v soutěži.

Potřetí z posledních čtyř zápasů vyhrála Ostrava, jež v derby přetlačila Frýdek-Místek 3:2. Přispěla k tomu 28 body Petra Kojdová. Zisk bodu stačil Frýdku-Místku, který v předchozích třech zápasech neuhrál ani set, aby se posunul z posledního místa před Přerov. Oba celky a také Šternberk ale mají stejně bodů.